Akcja Jest Pysznie w Galerii Wisła

Galeria Wisła zaprasza do udziału w akcji JEST PYSZNIE – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła –W akcji do zdobycia będzie kilkaset bonów o wartości 10 zł i 15 zł, do wykorzystania w wiślanych restauracjach i kawiarniach.

Mechanizm akcji jest bardzo prosty – wystarczy 13 października zrobić zakupy w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta. Zakupy o wartości minimum 50 zł będą premiowane bonem o wartości 10 zł. Za zakupy o wartości minimum 100 zł można będzie otrzymać bon o wartości 15 zł. Akcja będzie trwała do momentu wyczerpania puli nagród. Tego dnia, dodatkowo, wybrane restauracje i punkty gastronomiczne Galerii Wisła zaoferują atrakcyjne zniżki na pozycje ze swojego menu.

PYSZNIE będzie już dzień wcześniej, 12 października, podczas niecodziennego wydarzenia zorganizowanego w wiślanej restauracji PIZZA HUT EXPRESS – dodaje Magdalena Michalska – Tego dnia, o godzinie 14:00, rozpocznie się akcja, w której 500 pierwszych gości otrzyma pizze za darmo.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.