Darmowe lody za założenie karty lojalnościowej Grycan

Spółka Millennium Goodie rozpoczyna kolejną akcję promocyjną z siecią lodziarnio-kawiarni Grycan. Między 18 lipca, a 19 sierpnia za założenie karty lojalnościowej marki Grycan w aplikacji goodie można otrzymać darmowe 2 kulki lodów.

 

Aby skorzystać z oferty należy zainstalować na swoim smartfonie bezpłatną aplikację zakupową goodie i założyć w niej kartę lojalnościową marki Grycan. Z oferty mogą skorzystać tylko nowi użytkownicy aplikacji. W zamian można cieszyć się smakiem dwóch darmowych kulek lodów. Wszystkie lody dostępne w lodziarnio-kawiarniach Grycan powstają na bazie najlepszej jakości składników, tradycyjnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie oraz przy użyciu rzemieślniczych metod. Promocja trwa we wszystkich lokalach Grycan od 18 lipca do 19 sierpnia br.

Bezpłatna aplikacja goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, który zapewnia szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie łatwo można założyć kartę stałego klienta galerii handlowej i poznać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii i ułatwia przeglądanie najświeższych gazetek promocyjnych sieci sklepów oraz hipermarketów. Umożliwia też wyszukiwanie głosowe produktów.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.