Na Dzień Dziecka u Grycana – kulka lodów za 1 zł

1 czerwca w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń na wszystkie dzieci czeka wyjątkowa okazja! Tego dnia kulka lodów w wafelku lub w kubeczku będzie dostępna za 1 zł.

– Dzień Dziecka to wspaniałe, radosne, a przede wszystkim rodzinne święto. Z tej okazji, tradycyjnie już, zapraszamy wszystkie dzieci – małe, duże, a nawet te, które już całkiem dorosły, do naszych lodziarnio-kawiarni na lody w świątecznej cenie! – mówi Zbigniew Grycan – właściciel sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Na łasuchów w każdym wieku, czeka wybór 60 smaków lodów tradycyjnych, jogurtowych oraz sorbetów z owoców produkowanych rzemieślniczymi metodami, zgodnie ze sprawdzonymi recepturami, przekazywanymi w rodzinie właścicieli z pokolenia na pokolenie. Sekretem lodów Grycan są najwyższej jakości składniki: śmietanka kremówka, żółtka jaj, cukier oraz pieczołowicie przygotowywane dodatki: kupowane w szczycie dojrzałości, ręcznie obierane i krojone owoce, starannie wyselekcjonowane bakalie, czy ręcznie siekana czekolada deserowa.

Oferta „Kulka lodów za 1 zł” dotyczy kulek sprzedawanych zarówno w wafelkach, jak i w kubeczkach na wynos. Promocja obowiązuje we wszystkich lodziarnio-kawiarniach marki Grycan – Lody od pokoleń 1 czerwca 2018 roku.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.