Ekologiczne taksówki w Hyatt Regency

Hotelu Hyatt Regency zawarł porozumienie ze stołeczną korporacją taksówek EcoCar. Dzięki temu od 13 lutego br. goście warszawskiego obiektu są obsługiwani przez flotę tej firmy. Oba przedsiębiorstwa łączą dwie podstawowe dla nich wartości: dbanie o wysoką jakość świadczonych usług oraz działanie pro-ekologiczne.

Dzięki rozpoczętej współpracy, goście hotelu Hyatt Regency Warsaw będą mogli rozliczać swój kurs taksówką w ramach rachunku hotelowego. Takie udogodnienie pozwoli gościom skoncentrować się na celu wizyty, nie tracąc czasu na zbędne formalności. Ponadto, goście hotelu będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty cenowej, która pozwoli na przejazdy taksówkami EcoCar według ustalonej ceny.

Aspekty troski o środowisko i ochronę środowiska jest wpisane w CSR-ową strategię hotelu Hyatt Regency Warsaw. W ramach swojej bieżącej działalności hotel dąży do zachowania równowagi pomiędzy luksusem, w świadczonych przez hotel usługach, a zrównoważonym rozwojem.

Hotel dąży do redukcji zużycia energii, wody, odpadów oraz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych. W tym celu wprowadza zmiany i udoskonala infrastrukturę hotelową, poprzez instalację systemu oszczędzania energii i zarządzania klimatyzacją oraz oszczędności zużycia wody. Aktywności pro-ekologiczne hotelu dotyczą również współpracy z organizacjami pozarządowymi na rzecz ochrony pszczół i akcji edukacyjnych, a także zagospodarowania zielonych przestrzeni wokół hotelu.

Hyatt angażuje się również w eco-inicjatywy, jak Dzień Ziemi. Obecnie, Hyatt Regency Warsaw przechodzi procedurę certyfikacji EarthCheck jako pierwszy hotel w Polsce. Hyatt Regency Warsaw może również pochwalić się własnymi kreatywnymi eco-inicjatywami, które z pomocą zaangażowanych i aktywnych pracowników są stale wdrażane w hotelu. Niewątpliwie jedną z najbardziej ciekawych eco-projektów hotelu jest założenie pierwszej w Polsce miejskiej pasieki pszczół na dachu hotelu i produkcja własnego ekologicznego miodu.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.