Tłusty czwartek w lodziarnio-kawiarniach Grycan

23 lutego, z okazji tłustego czwartku, goście lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń w całej Polsce do każdej zamówionej kawy, herbaty lub czekolady otrzymają tradycyjnego pączka z powidłami śliwkowymi w prezencie.

Tłusty czwartek to coroczne wielkie święto słodkości! Zgodnie z tradycją, aby przez cały rok cieszyć się szczęściem i powodzeniem, w tym dniu trzeba zjeść przynajmniej jednego pączka. Lodziarnio-kawiarnie Grycan – Lody od pokoleń będą również kultywować ten zwyczaj, dodając pączka z powidłami śliwkowymi i lukrem w prezencie do każdej zamówionej tego dnia kawy, herbaty lub czekolady.

– Zbliżający się koniec karnawału świętujemy w Polsce na słodko. Tłusty czwartek większość z nas uczci zjedzeniem pysznego pączka, a może nawet kilku… – mówi z uśmiechem Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Te dostępne w naszych lodziarnio-kawiarniach przygotowywane są ręcznie, jak dawniej, w zaprzyjaźnionej rodzinnej cukierni. Złota skórka pokryta słodkim lukrem kryje puszyste ciasto z nadzieniem z powideł śliwkowych, a wierzch każdego pączka udekorowany jest kandyzowaną skórką pomarańczową. Z filiżanką aromatycznej kawy, herbaty lub gęstej, gorącej czekolady smakują wybornie! Zachęcamy do wspólnego świętowania tłustego czwartku.

Oferta dostępna będzie 23 lutego we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń. Do każdej kawy, herbaty lub czekolady na miejscu lub na wynos dołączony będzie pączek gratis. Pączki będą również do nabycia w cenie 3,50 zł za sztukę.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.