PizzaPortal.pl i Sphinx – platforma z nowym partnerem

PizzaPortal.pl rozpoczęła współpracę z siecią restauracji Sphinx. W ofercie znalazły się 23 lokale, z których za pośrednictwem serwisu można zamówić wszystkie dania z dostawą pod drzwi. PizzaPortal.pl skupia obecnie 3 tysiące lokali w 300 miastach na terenie całego kraju i wciąż się rozwija.

We wrześniu ubiegłego roku portfolio PizzaPortal.pl poszerzyło się o 150 lokali sieci KFC i Pizza Hut. Teraz platforma znów wzbogaca swoją ofertę. Dołączyły do niej 23 lokale sieci Sphinx, pierwszej w Polsce sieci restauracji casual diningowej, serwującej dania kuchni orientalnej i międzynarodowej. – Cieszymy się, że tak silna marka, jaką jest Sphinx, znalazła się w gronie naszych partnerów – mówi Bartosz Sala, prezes zarządu PizzaPortal.pl.

– Poszerzenie dostępnego menu chociażby o kultową shoarmę na pewno spodoba się naszym klientom. Dla nas ta współpraca to też ważny krok w kierunku, który obraliśmy – zależy nam na wzbogacaniu oferty restauracyjnej oraz na tym, by dołączały do nas dobre jakościowo restauracje. W serwisie PizzaPortal.pl dostępne są wszystkie dania serwowane przez lokale Sphinx. We Wrocławiu, zamawiając w restauracji Sphinx znajdującej się w Pasażu Grunwaldzkim, na dostarczenie wybranego dania będziemy czekać jedynie 30 minut – najkrócej wśród wszystkich możliwych czasów dowozu na rynku. Platforma od kilku miesięcy prowadzi tu pilotażowy program własnych dostaw w promieniu 5 kilometrów od centrum handlowego. Szybka realizacja zleceń możliwa jest dzięki sprawnie zorganizowanej flocie. W godzinach szczytu przez miasto przedostaną się skutery. – Projekt „Dostawa w 30 minut” uruchomiony został w grudniu i z dumą mogę stwierdzić, że minionych kilka miesięcy pokazało, że w zadeklarowanym czasie pół godziny jesteśmy w stanie dostarczyć praktycznie wszystkie zamówienia – dodaje Bartosz Sala.

Jedzenie z restauracji Sphinx i Chłopskie Jadło zamówić można przez PizzaPortal.pl w 11 miastach w całej Polsce. Platforma należy do firmy Restaurant Partner Polska, której udziałowcami są AmRest Holding (51%) i Delivery Hero (49%).

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.