W tłusty czwartek u Grycana pączek gratis

8 lutego, w tłusty czwartek, Zbigniew i Elżbieta Grycanowie serdecznie zapraszają do lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń. Do każdej kawy, herbaty lub czekolady goście otrzymają w prezencie pysznego pączka. Tradycyjnie tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału.

To czas kiedy w naszych domach pojawią się przeróżne słodkości, przede wszystkie smaczne, puszyste pączki, a zjedzenie przynajmniej jednego z nich ma zapewnić powodzenie w kolejnym roku.

– Tłusty czwartek to ten wyjątkowy dzień w roku kiedy w naszych lodziarnio-kawiarniach pojawiają się pyszne pączki wypiekane według sprawdzonej receptury w zaprzyjaźnionej, rodzinnej cukierni – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. – Złota skórka pokryta słodkim lukrem kryje puszyste ciasto z nadzieniem z powideł śliwkowych, a wierzch każdego pączka udekorowany jest kandyzowaną skórką pomarańczową. 8 lutego każdy z naszych Gości, który zakupi dowolną kawę, herbatę lub czekoladę otrzyma pączka gratis – dodaje Elżbieta Grycan.

Oferta z okazji tłustego czwartku obowiązuje 8 lutego 2018 r. we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń i jest ważna do wyczerpania zapasów pączków. Pączki będą również dostępne w cenie regularnej 3,50 zł.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.